Dhi franceze ne shitje

2020-02-29 12:08

Shiten Dhi Rrace Franceze, jane rrace e paster, disponojme 30 Dhi te reja pjellje e dyte, 30 Rrunza qe pjellin kete vit dhe 3 cjap. Cmimi nese meret e gjithe tufa eshte 120 euro per cope, tek eDhi franceze ne shitje si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem. 100 emra per mace qen sharri ne shitje emra macesh qen ne shitje ne shqiperi qen per adoptim blete ne shitje kuaj ne shitje dhi franceze ne shitje

Shiten Dhi Franceze Alpine. Dhit jan te importuara nga maqedonia. Jane me matrikuj shqiptar dhe dokumentacion te fermes ne shqiperi, ne total jan 25 krere dhi, 27keca dhe 5 krere nuk kan pjell akoma.

Disponoj dhe dua te shes 200 krere dhi dhe keca rrace e paster me certifikate te blera ne Nante te Frances. Cmimi i nje dhie varjon nga euro ndersa cmimi i nje keci eshte nga euro. Dhi franceze ne shitje si dhe njoftime falas per kafshe te buta dhe te egra, kafshe shtepiake dhe shpend te ndryshem. qen haski ne shitje kuaj ne shitje qen labrador ne shitje emra lepujsh merrjep lop qen pomeranian ne shitje ne shqiperi tregu kelysh kangal ne shitje dele ne shitje emra macesh merrjep dhi alpine nedhi franceze ne shitje Lepura ne shitje rraca angleze dhe greke. 700 LEK Dhi Franceze Alpine 25 krere. 200 LEK 22 Mar 21: 09 Okazion 160 dele. 150 LEK 22 Mar 20: 13 Tani ne kemi vendosur si krkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek llogarit . Pr t mund t krijuar alarme dhe njoftime t ruajtura, ju duhet t jeni t kyur.

Rating: 4.80 / Views: 706